KONST / Litografier / Litografi 8772182
*
nr 877 2182
Litografi
Björn Jonsson, 137/310, motivet: 26x38
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 24 februari 2014
kl 18:21:18
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/2 12:56:19
1
150 kr
24/2 16:18:11
2
Vinnande bud
24/2 17:20:07
1
250 kr
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: björn jonsson grafik litografi litografier
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22
-
4003 Färglitografi
Sigvard Bernadotte (1907-2002), Sverige. Signerad,..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
10 juni kl 20:51
-
3185 Färglitografi
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
10 juni kl 20:38
-
3030 Färglitografie..
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. "Svensk s..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
10 juni kl 19:35
-
2077 Grafiskt blad
Lise Lundgren. "Sluten lotus". Signerad, numrerad ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:08
*
Litografi
nr 877 2182
Litografi
Björn Jonsson, 137/310, motivet: 26x38
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 24 februari 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
23/2 12:56:19 | 1 | 150 kr |
24/2 16:18:11 | 2 | Vinnande bud |
24/2 17:20:07 | 1 | 250 kr |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: björn jonsson grafik litografi litografier
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22 -
4003 Färglitografi
Sigvard Bernadotte (1907-2002), Sverige. Signerad,..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
10 juni kl 20:51
-
3185 Färglitografi
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
10 juni kl 20:38 -
3030 Färglitografie..
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. "Svensk s..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
10 juni kl 19:35 -
2077 Grafiskt blad
Lise Lundgren. "Sluten lotus". Signerad, numrerad ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:08